Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope Vara 325/35 R22 cauciucuri HANKOOK K127A VENTUS S1 EVO3 SUV
Anvelope HANKOOK 325/35 ZR22 114Y XL FR K127A VENTUS S1 EVO3 SUV (C-A-B[75])(4×4 vara)
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1192 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 18.07 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 325 × 35 cm |
| Grupa | Car4x4 |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 325/35 R22 |
| Brand | HANKOOK |
| Profil | K127A VENTUS S1 EVO3 SUV |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 114 |
| Marcaj | XL |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | ) 75 |
| EAN | 8808563472751 |
Anvelope HANKOOK 325/35 ZR22 114Y XL FR K127A VENTUS S1 EVO3 SUV (C-A-B[75])(4×4 vara)
