Uncategorized
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Hankook K127A Ventus S1 evo3 Suv XL 315/40/21 115Y cauciucuri
Anvelope vara Hankook K127A Ventus S1 evo3 Suv XL 315/40/21 115Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1102 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 315 × 40 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 315/40 R21 |
| Brand | HANKOOK |
| Profil | K127A Ventus S1 evo3 Suv XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 115 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | 75 dB |
| EAN | 8808563472850 |
Anvelope vara Hankook K127A Ventus S1 evo3 Suv XL 315/40/21 115Y cauciucuri
