Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Pirelli P Zero XL 265/35/18 97Y cauciucuri
Anvelope vara Pirelli P Zero XL 265/35/18 97Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
777 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 265 × 35 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 265/35 R18 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | P Zero XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 97 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | B |
| Econoise | 73 dB |
| EAN | 8019227194951 |
Anvelope vara Pirelli P Zero XL 265/35/18 97Y cauciucuri
