Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL Acoustic 255/35/21 101Y cauciucuri
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL Acoustic 255/35/21 101Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
1543 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 255 × 35 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 255/35 R21 |
| Brand | MICHELIN |
| Profil | PilotSport5 XL Acoustic |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 101 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | 72dB |
| EAN | 3528704732340 |
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL Acoustic 255/35/21 101Y cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.







Nu există recenzii încă.