Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Pirelli P-Zero PZ4 XL 245/45/18 100Y cauciucuri
Anvelope vara Pirelli P-Zero PZ4 XL 245/45/18 100Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
846 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 245 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 245/45 R18 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | P-Zero PZ4 XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 100 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | B |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 8019227362022 |
Anvelope vara Pirelli P-Zero PZ4 XL 245/45/18 100Y cauciucuri





