Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Viking TransTech NewGen 235/65/16C 115/113R cauciucuri
Anvelope vara Viking TransTech NewGen 235/65/16C 115/113R cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
511 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 65 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 235/65 R16 |
| Brand | VIKING |
| Profil | Transtech newgen |
| Indice V | R: max.170km/h |
| Indice G | 115/113 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 4024069004546 |
Anvelope vara Viking TransTech NewGen 235/65/16C 115/113R cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.







Nu există recenzii încă.