Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Bridgestone Turanza6 235/55/18 100V cauciucuri
Anvelope vara Bridgestone Turanza6 235/55/18 100V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
593 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 55 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 235/55 R18 |
| Brand | BRIDGESTONE |
| Profil | Turanza6 |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 100 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 69 dB |
| EAN | 3286342055312 |
Anvelope vara Bridgestone Turanza6 235/55/18 100V cauciucuri
Based on 0 reviews
Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.

There are no reviews yet.