Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 235/45/18 98Y cauciucuri
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 235/45/18 98Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
523 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 235/45 R18 |
| Brand | FIRESTONE |
| Profil | Roadhawk2 XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 98 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 3286342244013 |
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 235/45/18 98Y cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.