Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Michelin Agilis3 225/75/16C 121R cauciucuri
Anvelope vara Michelin Agilis3 225/75/16C 121R cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
968 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 75 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 225/75 R16 |
| Brand | MICHELIN |
| Profil | Agilis3 |
| Indice V | R: max.170km/h |
| Indice G | 121 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 3528706945311 |
Anvelope vara Michelin Agilis3 225/75/16C 121R cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.