Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 225/55/17 101W cauciucuri
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 225/55/17 101W cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
457 lei Prețul tăiat, (inregistrat la data 10-08-2024), este CEL MAI MIC PRET DIN ULTIMELE 30 ZILE DINAINTEA ACESTEI REDUCERI, cu care a fost vândută această anvelopă. ACUM ANVELOPA ESTE SI MAI IEFTINA CU 4 LEI. Scădere de preț valabilă de la data de 24-05-2025, în limita stocului disponibil și pe o perioadă limitată.453 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 55 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 225/55 R17 |
| Brand | FIRESTONE |
| Profil | Roadhawk2 XL |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 101 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 3286342150611 |
Anvelope vara Firestone Roadhawk2 XL 225/55/17 101W cauciucuri





