Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara GoodYear EfficientGripPerformance 225/55/16 95W cauciucuri
Anvelope vara GoodYear EfficientGripPerformance 225/55/16 95W cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
În stoc
741 lei
În stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 55 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 225/55 R16 |
| Brand | GOODYEAR |
| Profil | EfficientGripPerformance |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 95 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 5452000654861 |
Anvelope vara GoodYear EfficientGripPerformance 225/55/16 95W cauciucuri
