Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Pirelli Powergy XL 225/50/18 99W cauciucuri
Anvelope vara Pirelli Powergy XL 225/50/18 99W cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
685 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 50 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 225/50 R18 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | Powergy XL |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 99 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 69 dB |
| EAN | 8019227392692 |
Anvelope vara Pirelli Powergy XL 225/50/18 99W cauciucuri
