Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Hankook Ventus Prime4 K135 205/55/16 91V cauciucuri
Anvelope vara Hankook Ventus Prime4 K135 205/55/16 91V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
308 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 205 × 55 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 205/55 R16 |
| Brand | HANKOOK |
| Profil | Ventus prime4 k135 |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 91 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | 69 dB |
| EAN | 8808563545370 |
Anvelope vara Hankook Ventus Prime4 K135 205/55/16 91V cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.