Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL 205/45/17 88Y cauciucuri
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL 205/45/17 88Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
698 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 205 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 205/45 R17 |
| Brand | MICHELIN |
| Profil | PilotSport5 XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 88 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | 72 dB |
Anvelope vara Michelin PilotSport5 XL 205/45/17 88Y cauciucuri





