Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Bridgestone Duravis Van 195/75/16C 107/105T cauciucuri
Anvelope vara Bridgestone Duravis Van 195/75/16C 107/105T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
493 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 195 × 75 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 195/75 R16 |
| Brand | BRIDGESTONE |
| Profil | Duravis van |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 107/105 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 69 dB |
| EAN | 3286342088914 |
Anvelope vara Bridgestone Duravis Van 195/75/16C 107/105T cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.