Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Laufenn X Fit Van LV01 185/75/16C 104R cauciucuri
Anvelope vara Laufenn X Fit Van LV01 185/75/16C 104R cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
345 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 185 × 75 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 185/75 R16 |
| Brand | LAUFENN |
| Profil | X fit van lv01 |
| Indice V | R: max.170km/h |
| Indice G | 104 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 67 dB |
| EAN | 8808563546438 |
Anvelope vara Laufenn X Fit Van LV01 185/75/16C 104R cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.