Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Debica Passio2 XL 175/65/14 86T cauciucuri
Anvelope vara Debica Passio2 XL 175/65/14 86T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
217 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 65 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 175/65 R14 |
| Brand | DEBICA |
| Profil | Passio2 XL |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 86 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | C |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 5452000815545 |
Anvelope vara Debica Passio2 XL 175/65/14 86T cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.