Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Debica FrigoSuv2 XL 235/60/18 107H cauciucuri
Anvelope iarna Debica FrigoSuv2 XL 235/60/18 107H cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
567 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 235/60 R18 |
| Brand | DEBICA |
| Profil | FrigoSuv2 XL |
| Indice V | H: max.210km/h |
| Indice G | 107 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | C |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 5452000742728 |
Anvelope iarna Debica FrigoSuv2 XL 235/60/18 107H cauciucuri
