Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 225/65/16C 112/110T cauciucuri
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 225/65/16C 112/110T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
4 în stoc
798 lei
4 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 65 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 225/65 R16 |
| Brand | GOODYEAR |
| Profil | UG CARGO |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 112/110 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | D |
| Econoise | 73 dB |
| EAN | 5452000680235 |
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 225/65/16C 112/110T cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.