Anvelope iarna Avon WX7 Winter – made by Goodyear XL 225/45/18 95V cauciucuri
Anvelope iarna Avon WX7 Winter – made by Goodyear XL 225/45/18 95V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc epuizat
524 lei Prețul tăiat, (inregistrat la data 08-09-2025), este CEL MAI MIC PRET DIN ULTIMELE 30 ZILE DINAINTEA ACESTEI REDUCERI, cu care a fost vândută această anvelopă. ACUM ANVELOPA ESTE SI MAI IEFTINA CU 23 LEI. Scădere de preț valabilă de la data de 15-10-2025, în limita stocului disponibil și pe o perioadă limitată.501 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 225 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 225/45 R18 |
| Brand | Avon |
| Profil | WX7 Winter – made by Goodyear XL |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 95 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | B |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 0029142974567 |
Anvelope iarna Avon WX7 Winter – made by Goodyear XL 225/45/18 95V cauciucuri





