Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 195/60/15 88T cauciucuri
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 195/60/15 88T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
274 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 195 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 195/60 R15 |
| Brand | Avon |
| Profil | WT7 Snow – made by Goodyear |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 88 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | B |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 0029142839668 |
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 195/60/15 88T cauciucuri





