Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 175/70/14 84T cauciucuri
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 175/70/14 84T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
258 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 175 × 70 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 175/70 R14 |
| Brand | Avon |
| Profil | WT7 Snow – made by Goodyear |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 84 |
| Ecogas | E |
| Ecorain | C |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 0029142839828 |
Anvelope iarna Avon WT7 Snow – made by Goodyear 175/70/14 84T cauciucuri





