Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna GoodYear UG Performance+ XL 155/70/19 88T cauciucuri
Anvelope iarna GoodYear UG Performance+ XL 155/70/19 88T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
611 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 155 × 70 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 155/70 R19 |
| Brand | GOODYEAR |
| Profil | UG Performance+ XL |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 88 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | C |
| Econoise | 69 dB |
| EAN | 4038526100351 |
Anvelope iarna GoodYear UG Performance+ XL 155/70/19 88T cauciucuri





