Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope 315/35 R22 cauciucuri WINTER ICEPT EVO3 W330A
Anvelope HANKOOK 315/35 R22 111V XL FR WINTER ICEPT EVO3 W330A M+S 3PMSF (C-B-B[75])(4×4 iarna)
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1350 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 17.02 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 315 × 35 cm |
| Dimensiune | 315/35 R22 |
| Profil | WINTER ICEPT EVO3 W330A |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 111 |
| Marcaj | XL M+S 3PMSF |
| Ecogas | C |
| Ecorain | B |
| EAN | 8808563584614 |
Anvelope HANKOOK 315/35 R22 111V XL FR WINTER ICEPT EVO3 W330A M+S 3PMSF (C-B-B[75])(4×4 iarna)
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.