Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope 255/45 R20 cauciucuri WINTER ICEPT ION IW01A
Anvelope HANKOOK 255/45 R20 105V XL WINTER ICEPT ION IW01A EV M+S 3PMSF FOAM (C-B-A[70])(4×4 iarna)
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1242 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 14.70 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 255 × 45 cm |
| Dimensiune | 255/45 R20 |
| Profil | WINTER ICEPT ION IW01A |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 105 |
| Marcaj | XL M+S 3PMSF |
| Ecogas | C |
| Ecorain | B |
| EAN | 8808563593814 |
Anvelope HANKOOK 255/45 R20 105V XL WINTER ICEPT ION IW01A EV M+S 3PMSF FOAM (C-B-A[70])(4×4 iarna)



