Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 Suv XL 265/50/19 110V cauciucuri
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 Suv XL 265/50/19 110V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
921 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 265 × 50 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 265/50 R19 |
| Brand | DUNLOP |
| Profil | WinterSport5 Suv XL |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 110 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | C |
| Econoise | 73 dB |
| EAN | 4038526073617 |
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 Suv XL 265/50/19 110V cauciucuri
