Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 XL 215/45/18 93V cauciucuri
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 XL 215/45/18 93V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
709 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 215 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 215/45 R18 |
| Brand | DUNLOP |
| Profil | WinterSport5 XL |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 93 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | B |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 5452000832887 |
Anvelope iarna Dunlop WinterSport5 XL 215/45/18 93V cauciucuri
