Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/17 106V cauciucuri
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/17 106V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc epuizat
657 lei Prețul tăiat, (inregistrat la data 10-08-2024), este CEL MAI MIC PRET DIN ULTIMELE 30 ZILE DINAINTEA ACESTEI REDUCERI, cu care a fost vândută această anvelopă. ACUM ANVELOPA ESTE SI MAI IEFTINA CU 1 LEI. Scădere de preț valabilă de la data de 05-08-2025, în limita stocului disponibil și pe o perioadă limitată.656 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | All Season |
| Dimensiune | 235/60 R17 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | Scorpion AllSeason SF2 XL |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 106 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 8019227399998 |
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/17 106V cauciucuri





