Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Viking WinTech 195/65/15 91T cauciucuri
Anvelope iarna Viking WinTech 195/65/15 91T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
228 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 195 × 65 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 195/65 R15 |
| Brand | VIKING |
| Profil | Wintech |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 91 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 15632370000 |
Anvelope iarna Viking WinTech 195/65/15 91T cauciucuri
