Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope 285/50 R20 cauciucuri K127A VENTUS S1 EVO3 SUV
Anvelope HANKOOK 285/50 ZR20 116W XL FR K127A VENTUS S1 EVO3 SUV (C-A-B[75])(4×4 vara)
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
4 în stoc
1229 lei
4 în stoc
| Greutate | 16.36 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 285 × 50 cm |
| Dimensiune | 285/50 R20 |
| Profil | K127A VENTUS S1 EVO3 SUV |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 116 |
| Marcaj | XL |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| EAN | 8808563473758 |
Anvelope HANKOOK 285/50 ZR20 116W XL FR K127A VENTUS S1 EVO3 SUV (C-A-B[75])(4×4 vara)
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.