Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Michelin PilotSport5 Energy XL 255/45/20 105Y cauciucuri
Anvelope vara Michelin PilotSport5 Energy XL 255/45/20 105Y cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1232 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 255 × 45 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 255/45 R20 |
| Brand | MICHELIN |
| Profil | PilotSport5 Energy XL |
| Indice V | Y: max.300km/h |
| Indice G | 105 |
| Ecogas | A |
| Ecorain | A |
| Econoise | 73 dB |
| EAN | 3528708799950 |
Anvelope vara Michelin PilotSport5 Energy XL 255/45/20 105Y cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.