Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 215/60/17C 104/102H cauciucuri
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 215/60/17C 104/102H cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
825 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 215 × 60 cm |
| Grupa | Autoutilitare |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 215/60 R17 |
| Brand | GOODYEAR |
| Profil | UG CARGO |
| Indice V | H: max.210km/h |
| Indice G | 104/102 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 72 dB |
| EAN | 4038526360533 |
Anvelope iarna GoodYear UG Cargo 215/60/17C 104/102H cauciucuri





