
Anvelope All Season Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/18 107W cauciucuri
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/18 107W cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
645 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | All Season |
| Dimensiune | 235/60 R18 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | Scorpion AllSeason SF2 XL |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 107 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | A |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 8019227400014 |
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion AllSeason SF2 XL 235/60/18 107W cauciucuri




