Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Firestone Multihawk 2 185/60/14 82H cauciucuri
Anvelope vara Firestone Multihawk 2 185/60/14 82H cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
16 în stoc
261 lei
16 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 185 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 185/60 R14 |
| Brand | FIRESTONE |
| Profil | Multihawk 2 |
| Indice V | H: max.210km/h |
| Indice G | 82 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 3286341817218 |
Anvelope vara Firestone Multihawk 2 185/60/14 82H cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.