Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope iarna Continental TS870 XL 155/70/19 88T cauciucuri
Anvelope iarna Continental TS870 XL 155/70/19 88T cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
4 în stoc
630 lei
4 în stoc
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 155 × 70 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 155/70 R19 |
| Brand | CONTINENTAL |
| Profil | TS870 XL |
| Indice V | T: max.190km/h |
| Indice G | 88 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | C |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 4019238093582 |
Anvelope iarna Continental TS870 XL 155/70/19 88T cauciucuri
Bazat pe 0 recenzii
Doar clienții autentificați care au cumpărat acest produs pot lăsa o recenzie.






Nu există recenzii încă.