Anvelope Iarna Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope IARNA 315/40 R21 HANKOOK W330A WINTERICEPT EVO3 X 115V cauciucuri
Anvelope IARNA 315/40 R21 HANKOOK W330A WINTERICEPT EVO3 X 115V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
1322 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 315 × 40 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Iarna |
| Dimensiune | 315/40 R21 |
| Brand | HANKOOK |
| Profil | W330A WINTERICEPT EVO3 X |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 115 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | B |
| Econoise | 75 |
| Link EPREL |
Anvelope IARNA 315/40 R21 HANKOOK W330A WINTERICEPT EVO3 X 115V cauciucuri





