Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Avon ZV7 XL – made by Goodyear 205/50/17 93W cauciucuri
Anvelope vara Avon ZV7 XL – made by Goodyear 205/50/17 93W cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
377 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 205 × 50 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 205/50 R17 |
| Brand | Avon |
| Profil | ZV7 XL – made by Goodyear |
| Indice V | W: max.270km/h |
| Indice G | 93 |
| Ecogas | C |
| Ecorain | A |
| Econoise | 70 dB |
| EAN | 0029142846055 |
Anvelope vara Avon ZV7 XL – made by Goodyear 205/50/17 93W cauciucuri





