Anvelope Vara Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope vara Kelly HP – made by GoodYear 195/60/15 88H cauciucuri
Anvelope vara Kelly HP – made by GoodYear 195/60/15 88H cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
221 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 195 × 60 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | Vara |
| Dimensiune | 195/60 R15 |
| Brand | Kelly |
| Profil | HP – made by GoodYear |
| Indice V | H: max.210km/h |
| Indice G | 88 |
| Ecogas | D |
| Ecorain | C |
| Econoise | 71 dB |
| EAN | 5452000589279 |
Anvelope vara Kelly HP – made by GoodYear 195/60/15 88H cauciucuri





