Anvelope All Season Autoturisme cauciucuri
Produs Nou | Livrare 3-4 zile | DOT 2024-2025 | Garantie 5 ani | Verificare Colet la livrare
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion Verde A/S XL 235/55/19 105V cauciucuri
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion Verde A/S XL 235/55/19 105V cauciucuri
Avem incredere in oferta noastra. Daca gasesti un pret mai bun, trimite-ne linkul, si vom incerca sa iti facem o oferta mai buna!
Stoc:
Stoc epuizat
748 lei
Stoc epuizat
| Greutate | 10 kg |
|---|---|
| Dimensiuni | 235 × 55 cm |
| Grupa | Turisme |
| Anotimp | All Season |
| Dimensiune | 235/55 R19 |
| Brand | PIRELLI |
| Profil | Scorpion Verde A/S XL |
| Indice V | V: max.240km/h |
| Indice G | 105 |
| Ecogas | B |
| Ecorain | C |
| Econoise | 67 dB |
| EAN | 8019227274448 |
Anvelope all seasons Pirelli Scorpion Verde A/S XL 235/55/19 105V cauciucuri





